Peker, “Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma dilekçesini mahkemeye verdikten sonrasında bu dilekçeyi aynı anda Süslü Sülüman’a yollarlar. Güzel Sülümana, aslan Sülüman’a. Bazı güçler tarafınca bilinçaltında LGBT’li fert yapılacağı korkusu yaşayan aslan sülümana. Aynı anda Ankara’da Ünsal Ban üstünde polis tahkikatı yürütürken ek olarak da bir kriminal gruba gerekirse Ünsal Ban’ı herhangi bir bahane ile ortadan kaldırılması yönünde hazırlık yapmalarını söylerler. Ünsal Ban’la ben telefonla birkaç kez görüştüm. O da öldürüleceğini düşünüyor. Hatta eşi olan AK Parti’nin Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun evde otururlarken kendisine bıçakla saldırarak kısmen yaraladığı vakadan sonraki gizlice çekmiş olduğu görüntüleri bana yolladı.” ifadesini kullandı. 

Eski Ana para Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Ali Fuat Tașkesenlioğlu’nun ‘rüşvet çarkı’nı da anlatacağını belirten Peker, Ali Fuat Tașkesenlioğlu’nun rüşvet karşılığı almış olduğu 100’e yakın mal varlığı bulunduğunu, 180 milyon dolarını villası ve iki dairesinde sakladığını iddia etti.

Peker’in “Deli Çavuş” hesabından yapmış olduğu paylaşımlar şu şekilde: 

Bu vatanın delisi, bu vatanın fedaisi (Doğu Perincek hariç o pavyon fedaisi) bu vatanın serdengeçtisi olanlar, bu paylaşımımda 40 yaş altı ve 40 yaş üstü (bizim ekip) ayrımı yapmayacağım. Bu sebeple bizim ihtiyarlar dün meydana gelen paylaşımımda 40 yaş altından daha oldukca çalıştılar.

Bir sefere mahsus olmak suretiyle bizim ekibe kısaca ihtiyarlara pozitif yönde ayrımcılık yapacağım. Bu paylaşımın da hakkını verirlerse ilerleyen zamanda yaş ayrımcılığını  kim bilir ortadan kaldıracam (40 yaş altı kardeşlerim lütfen kusura bakmayın). Bugün vallahi oldukca… eğleneceğiz billahi oldukca eğleneceğiz. Sadece paylaşımların bir bölümünde tüm herkesi deli edeceğim (GÖRECEKSİNİZ). Sadece sözüm olsun seçimlerden sonrasında kendim dahil herkesi tedavi de edeceğim (tabip sözü). Paylaşımıma başlamadan ilkin bir düzeltme yapmak isterim.

CHP Genel Başkanı Sn. Kılıçdaroğlu dün meydana gelen açıklamalarında “Sedat Peker daha ne yapsın? Kabahat işleyenleri elinden tutup savcılığa mı getirsin?” dedi. Sn. Kılıçdaroğlu,  bu yanlış bir informasyon. Hatırlarsanız Kutlu Adalı cinayeti ifşasını yaptığımda bu ifşayı işleme almadılar. Ben de kardeşim Atilla Peker’i yanında arkadaşı ile evden çıkmasını söyleyip öteki taraftan da polise bu kişilerin üstünde tabanca var suç duyurusu yaptırıp kardeşimi Sn. Savcının önüne kadar getirttim. Sadece gene Kutlu Adalı cinayeti ile ilgili ifadesi alınmayınca vaka ile alakalı bildiklerini avukat dostlar vasıtasıyla dilekçe olarak müracaattan geçirtip devlet dili tabiri ile kayıt altına aldırttım.

Doğrusu Sn.Kılıçdaroğlu  ben bunu dahi yaptım. Ek olarak hem sizin şahsınıza hem de pazartesi günü ifşalarımla ilgili kabahat duyurusunda bulunacağını açıklayan Sn. Zafer Partisi ve DEVA Partisi başkanlıklarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Avukatlarınız dilekçelerini hazırlamadan ilkin bugün sizlere oldukca fakat oldukca daha mühim yeni bilgiler vermek isterim (oldukca büyük).

Sn.Kılıçdaroğlu sizi bir mevzuda daha düzeltmek isterim. Anlattıklarımın hepsi fakat hepsi doğru. İçerden informasyon verdiğim de doğru. Fakat siz diyorsunuz ki o da her işin içindeydi. İşte tam da bunu düzeltmek isterim. Ben uyuşturucu işinde yokum.

Devletten bırakın para almayı, rahmetli annemin öğretisi üstüne ben devletin bir bardak çayını bile parasız içmedim. Ben uzmanlık alanım olan korku iklimi oluşturmada ve sertlik seçimi organizasyonları yapmada bulundum. Bunun bilhassa ayırt edilmesini isterim. Sadece yapının içinde bulunduğum için kimin ne yaptığını hem görüyordum hem biliyordum. Yarın adliyelere şik3âyet dilekçesi verecek partilerin bu dilekçeyi hazırlamakta görevlendirdiği avukatlara bugün oldukca hediyelerim olacak. Yayınlayacağım gizli saklı çekimle ilgili savcılık bu kanıt kapsamında değerlendirilemez derse lütfen itiraz edin.

Bu mevzuda şu yöne içtehatlar var. Gizli saklı çekimi icra eden şahıs yapacağı adli bir şikâyette bu gizli saklı çekimi kullanırsa bu gizli saklı kayıt kanıt olarak kabul edilemez. Sadece bir başkaları tarafınca yayınlanırsa kısaca kamuya mal olursa davalarda kanıt olarak kullanılır.

Dilekçeyi hazırlayacak sayın meslektaşlarım (Ben fahri baro başkanı olduğum için bu şekilde hitap ettim) teşekkür ettiğinizi duyar benzer biçimde oldum. Bu inceliğiniz için esas ben size teşekkür ederim. Bu kadar muhabbet yeter artık, kol bacak koparmanın zamanı geçti. Kütle kütle koparacağız.

Size en önce eski SPK başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nu anlatacağım. Daha sonraki tweetlerde öteki aile fertlerini anlatacağım (vallahi deli olacaksınız). FETÖ terör örgütünün finans ayağını oluşturan Bankasya’da 16 yıl üst düzey yöneticilikler yapmış oldu.

Bankaya para yatıran hepimiz teşkilat üyesi olmaktan ceza alırken buna asla işlem yapılmadı. Bu kişinin FETÖ terör örgütü yöneticisi sayılmasına kafi gelecek binlerce vaka varken ben yalnız birini anlatacağım. İzmir Aliağa’da atıl akkan adlı sözde bir iş adamına, Bankasya’ya devlet tarafınca el koyulmak üzereyken sözde bir enerji yatırımı ile ilgili 100 milyon dolar kredi verdi ve şahıstan bu kredinin karşılığında hiçbir güvence almadığı benzer biçimde kefalet imzasını dahi almadığı ortaya çıktı. BDDK raporuna nazaran bu şahsın tekrar asla bankacılık yapmaması gerekir (resmî rapor). Krediyi alan kişinin de FETÖ terör örgütü iltisaklı bir şahıs olmasından dolayı, ek olarak da devletin bankaya el koymadan ilkin içinin boşaltılmasını sağlamış olduğu için en iyi ihtimalle terör örgütü üyeliğinden cezaevinde olması gerekir.

Sadece görünmeyen büyülü eller devreye girerek BDDK’nın resmî raporunu sümen altı ettiler. Halen daha işlemde değil. Bu rapor işleme koyulmadığı benzer biçimde Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nu Halkbank’ın genel müdür yaptılar. İlerleyen zamanlarda Halkbank ve onun üstünden döndürülen İran paraları ile ilgili apayrı bir paylaşım yapacam. Siz o vakit hakkaten delireceksiniz. Her neyse mevzumuza geri dönelim. O gizli saklı büyülü eller Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nu SPK’nın başına getiriyor. Ben şu an SPK ile ilgileniyorum, SPK’yı açıklıyorum sadece Halkbankasında oldukca daha büyük skandallar var. SPK Başkanı olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun rüşvet çarkının iyi mi işlediğini şimdi size anlatmaya başlayacağım.

SPK Başkanı Ali Fuat’ın üç tane gelir kaynağı vardı. Birincisi SPK’da halka arz edilmiş şirketlerin sudan bahanelerle işlem görmesine yasak getiriyor ya da oynayan büyük oyunculara yasak getiriyor.

Yasak ulaştıktan sonra çevresinde Diyarbakırlı Nedim Özbek olarak malum şahıs ya da Ahmet ve Süleyman isimlerindeki yakınlarını devreye sokuyor. Bu kişiler biz işinizi hallederiz diyerek büyük paralar karşılığında bu yasakların kalkmasını sağlıyorlar. Rüşvet tarifesinde en ufak sayı 500 bin dolar. Üst limit ise açık kısaca sınırsız. Buna bir örnek vermek gerekirse Kütahya Şeker Hisse senetlerinde yasak yiyen Abdullah adlı şahıstan 1 milyon 250 bin dolar aldılar. Zaman sorunum olduğundan bu arkadaşın soyadına bakamadım, gazeteci dostlar araştırırsa aslına bakarsan bulurlar.

Taşkesenlioğlu’nun ikinci gelir kaynağı tüm bedelli şirketlerden %6 para almasıdır. Bedelli nedir diye sorarsanız şudur. Bir firmanın ana paraya ihtiyacı var ise hisse sahiplerinden kısaca ufak yatırımcıdan para toplaması gerekir. Sadece Taşkesenlioğlu gene sudan bahanelerle bu izni vermeyip işi yokuşa sürer. Birazcık ilkin isimlerini söylediğim Nedim Özbek, Ahmet ve Süleyman ismindeki yakınları devreye girer.

Buna da bir örnek vermek gerekirse AVOD adlı şirket senelerce bedelli yapmak istedi. Sadece Ali Fuat bunu hep engelledi. Sadece giderayak AVOD Holdingin sahibi Nazım Bey’in % 100 bedelli istediğini bile aşıp %200 bedelli izni verdi. Bunun karşılığında 4 milyon 250 bin dolar para aldı. Son 3 senenin bedelli sıralaması çıkarılırsa bu firmaların tamamından para aldılar. Sadece diş geçiremeyecekleri Koç ve Sabancı benzer biçimde firmalar bunun dışındalar. Halka arzlardan oldukca büyük paralar alındı (lütfen sonraki tweetlerin de hepsini iyi okuyun).

Kıymetli dostlarım size daha birçok örnek verebilirim. Sadece o vakit binlerce tweet yazmam gerekecek. Biz okumayı oldukca sevmeyen bir cemiyet olduğumuz için 50 tweete sığdırmaya çaba edecem. Peki Taşkesenlioğlu ailesinin öteki fertleri bu işlerden iyi mi faydalanıyor?

%90’ı Ak Parti Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’na  %10 ise Burdur İl Ulusal Eğitim Müdürü Nesrin Kakırman’a ilişik olan Maya Eğitim Danışmanlık şirketi var. Bu şirket abisinin SPK Başkanı olduğu dönemde halka arz danışmanlığını yaptığını Web sayfası üstünden duyurmuş (rüşvet toplama kısaca). Bu firmanın başka bir rezilliği, o tarihlerde AK Parti’de olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi başta olmak suretiyle öteki AK Parti belediyelerine iş yapmışlar. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bu yazıları suç duyurusu kabul edip, araştırma yapmış olup, savcılığa kabahat duyurusunda bulunma zorunluluğu vardır.Sadece rezillikler burada da bitmiyor ki.Çaldıkları yetmezmiş benzer biçimde devlete de vergi vermemek için hileler yapıyorlar.

Şirketleri olan Maya Eğitim Danışmanlık şirketine bir demirci firmasından 1.5 milyon TL’lik imgesel satmaca kestiriyorlar. Sadece bu şekilde bir durum yaşamın olağan akışına aykırı olduğundan Maliye derhal müdahale ediyor. Sadece sizin de takdir edeceğiniz suretiyle bu durum da sümen altı edilmiş şekilde bekletiliyor (Yüce Tanrı gözünüzü doyursun).

Bir arkadaşlarının uyarısı üstüne 14.10.2019 da şirketi devrediyorlar. Dostları diyor ki “Nesrin Kakırman sen Beşiktaş İlçe Ulusal Eğitim müdürüsün, sen bir şirkete ortak olamazsın.” Zehra Taşkesenlioğlu’na da “Sen milletvekilisin kendi partinin belediyelerine de iş yapıyorsun bu ileride başınıza iş açar” diyor.

Bu sebeple şirketi devrediyorlar. Nesrin Kakırman, Taşkesenlioğlu ailesinin küçüğü. Evlilikten dolayı soyismi değişik. Ben kabahat örgütüyüm he. Ben pislik, siz temizlik. Görmüş olacaksınız lan hepinizi kibrit kutusuna sokacağım. Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun Halkbankası Genel Müdürüyken bir de sevgilisi var. Kendine yeni bir sevgili bulunca bu sevgilisinden ayrılmak istiyor. Sadece hanım ayrılmak istemediği için arkadaşının iş yerine bayanı çağırıp bir mafyaya yakın adamlarla birlikte bayanı ölümle tehdit edip ayrılmasını sağlıyorlar. Hani din inanç?

Hani onur, onur, adamlık? Doğru ya unutmuşum vatan elden gidiyor. Evet vatan elden gidiyor sadece sizin yüzünüzden elden gidiyor. Hırsızlık sizde, sapıklık sizde, her şey sizde. Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun rüşvet karşılığı almış olduğu 100’e yakın mal varlığı var. Bunların çoğunluğu Nedim Özbek ve Diyarbakırlı olarak malum Güvenli’in üstünde sadece başka yakınlarının üstüne de yapmış. Başka yakınlarının üstüne yapmış olduğu mallar da var. Yüce devletimizin şerefli polislerine samimi ihbarımdır: Ali Fuat Taşkesenlioğlu 180 milyon dolarını Bahçelievlerdeki villasında ve Halkalıdaki bir apartmanda olan karşılıklı iki dairesinde saklamaktadır. Bu vakalar basına fikir paraların büyük bir bölümünü taşıdı. Sadece bir bölümünün halen o evlerde bulunduğunu biliyoruz. Evlerin adresi baz istasyonu kayıtlarından çıkarılabilir.

Bu evlerde 4 tane büyük kasa bulacaksınız. Paralar o kasaların içinde. Daha ilkin bahsettiğim Ali Fuat Taşkesenlioğlu’nun oteli bitti. Otel İkitelli’de 5 yıldızlıdır. Otelin adı QUA OTEL sadece o bölgede 2 tane QUA otel var onun da detayını birazdan yazacağım Otelin sahibi Ali Ercan görünüyor (Ercanlar Grup). Ali Fuat’ın SPK başkanı olduğu döneminde bu kişinin şirketi halka arz oldu. Bu halka arzlar tartışmalı kısaca şaibeli halka arzlardı. Firmanın birinin adı QUA GRANITE ötekinin adı ise GEZİNOMİ dir. Bu şirketlere para yatıran ufak yatırımcılar şu ana kadar paralarının 2/3’sini kaybettiler. Bir ihtimal onların içinden bir tanesi intihar etti. Bir ihtimal her şeyini kaybedip sokağa düştü. Bu belkiler uzatılabilir. İşte size yüce dinimizi anlatıp, bir kalem oynatmayla milyonlarca milyarlarca dolarları çalanlar bunlar. Sonrasında da din elden gidiyor, vatan elden gidiyor. Namusunuz yok lan sizin siz kahpesiniz. Ulan bir de utanmadan Müslümanlıktan bahsederler. Müslümanlık bir makamdır, bir yüceliktir. Siz insan değilsiniz siz kahpesiniz. Bu şirketlerin de büyük ortağı Ali Fuat’tır. Bir de bunlar çaldıkları paraları başkasının üstüne güvenerek iyi mi yapıyorlar size onu da anlatayım. Bu din vatan sömürücüleri var ya bunlar bırak başkasına güvenmeyi kendi anasına babasına kendi çocuklarına bile güvenmezler.

Kıymetli dostlarım siz değerli üyelerimizin çoğunluğu bilmezsiniz.  Hamili senet şeklinde düzenlenmiş şirket yapıları var. Örnek olarak siz ticari sicilde o şirketi araştırırken sahibi olarak birini görürsünüz sadece o çoğunlukla çulsuzun tekidir. Ya da bir arkadaşına rica eder. Görünürde o vardır. Sadece firmanın hamili senetleri kimin cebindeyse firmanın sahibi odur.

Şimdi geldik cehennemin kapılarının açılacağı bölüme.  Ben SPK ile ilgili açıklamalar yapacağım dediğimde (takriben 1.5 ay ilkin) Taşkesenlioğlu ve onların arkasındaki güç olan Serhat Albayrak bir karar alırlar. Tüm suçları Ünsal Ban’ın üstüne bırakacak şekilde karar alırlar. Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma dilekçesini mahkemeye verdikten sonrasında bu dilekçeyi aynı anda Süslü Sülüman’a yollarlar. Güzel Sülümana, aslan Sülüman’a. Bazı güçler tarafınca bilinçaltında LGBT’li fert yapılacağı korkusu yaşayan aslan sülümana. Aynı anda Ankara’da Ünsal Ban üstünde polis tahkikatı yürütürken ek olarak da bir kriminal gruba gerekirse Ünsal Ban’ı herhangi bir bahane ile ortadan kaldırılması yönünde hazırlık yapmalarını söylerler. Ünsal Ban’la ben telefonla birkaç kez görüştüm. O da öldürüleceğini düşünüyor. Hatta eşi olan AK Parti’nin Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun evde otururlarken kendisine bıçakla saldırarak kısmen yaraladığı vakadan sonraki gizlice çekmiş olduğu görüntüleri bana yolladı.

Ben de bu görüntüleri sizinle paylaşacam. Zehra Taşkesenlioğlu’nun elinde büyük bir kasap bıçağı varken seni öldüreceğim, diyor. Ek olarak da sinir krizi geçirerek abisi Ali Fuat Taşkesenlioğlu ve kocası  Ünsal Ban’ı kastederek siz para çalacaksınız siz para yapacaksınız ben ise rezilliğini yaşayacağım tarzında bir şeyler söylüyor. Sayın Savcılar, Sayın Hakimler, ben kabahat örgütü lideriyim bahanesiyle dediklerimi ciddiye almıyor havası yapıyorsunuz (tüm delillere karşın) İktidar partisinin Erzurum milletvekilinden daha güvenilir tanık mi aramıştınız? Alın kendi ağzıyla söylüyor. Ünsal Bey senin adını geçirmememi videoyu şu an yayınlamamamı istemiştin (telefon konuşmamızda). Senin yaşamını kurtarabilmek için bunu mecburen yapıyorum. Hem de akit yapmış olduğum 40 yaş altına yalan söylemiş olmamak için… yapıyorum. Ne oldu lan hani beni küçültecektiniz. Tüm her şeyimi elimden aldınız (Onurum hariç) Kibrit kutusu fabrikası açacam. Sonrasında hepinizi kibrit kutusuna sokacam gene varlıklı olacam. Siz haremisiniz siz kahpesiniz sizin namusunuz yok. (BİR UMUTTUR YAŞAMAK)

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

mersin escort antalya escort bursa escort antalya escort istanbul evden eve nakliyat fethiye escort escort bayan